DESKO IDenty chrom mobile сертифікований для роботи з IPad

На початку цього року скануючий пристрій IDenty chrom mobile – купити пройшов офіційну сертифікацію відповідно до Програми Apple MFI. Пристрій відповідає всім стандартам компанії Apple для використання з різними версіями IPad.

Тепер IDenty chrom mobile офіційно «Виготовлений для” 9.7 “iPad pro, iPad mini 4, 12.9” iPad pro, iPad Air 2 і iPad Air.

Пристрій Деско сертифікований для IPad

 

IDenty chrom mobile – одне з останніх доповнень до сімейства продуктів DESKO. Він здійснює гнучкий збір даних з документів, що засвідчують особу, ID-карт та карток з магнітною стрічкою. Завдяки бездротовій технології Bluetooth ® і вбудованому акумулятору пристрій може працювати в будь-якому потрібному місці. Це дозволяє надавати клієнтам ексклюзивний і зручний сервіс.

Програма MFi була анонсована в 2005 році компанією Apple. Назва розшифровується як Made For iPhone / iPod / iPad. Вона дозволяє сертифікувати продукцію інших виробників і гарантувати користувачам, що продукція точно підходить для роботи з пристроями компанії Apple. Щоб отримати сертифікацію MFi, пристрої повинні відповідати певним стандартам якості, встановленим компанією Apple.

“Зроблено для IPad” означає, що електронний аксесуар був розроблений спеціально для підключення до IPAD, відповідно, і був сертифікований розробником на відповідність стандартам продуктивності Apple.